Криворізький будівельний коледж запрошує на навчання

Державний вищій навчальний заклад "Криворізь-кий будівельний коледж" запрошує абітурієнтів на денну та заочну форми навчання, на базі 9, 10, 11 класів.
5.06010101. «Будівництво та експлуатація  будівель та  споруд»(на бюджетній та контрак-тній основах). За фахом «Технік-будівельник»
5.06010107. «Виготовлення деталей та залізобетонних конструкцій» (на бюджетній та контрактній основах).За фахом «Технік-технолог»
Спеціалізація: «Технічна експертиза будівель
та споруд»(контрактній основі).За фахом «Технік-будівельник-експерт».
Спеціалізація: «Маркетинг і ціноутворення
в будівництві»(контрактній основі). За фахом «Технік-будівельник-кошторисникк».
Криворізький будівельний коледж один з найста-ріших навчальних закладів Дніпропетровської області. За шістдесят років свого існування коледж підготував більше десяти тисяч спеціа-лістів середньої ланки — це будівельники, кошторисники, експерти, технологи. Наші випуск-ники працюють у багатьох регіонах України та СНД.
Коледж – то берег молодості, юності для випускників, котрі дарують людям радість і тепло.
Професійна та гуманітарна підготовка спеціалістів забезпечується високим рівнем педагогічних кадрів коледжу. У педагогічного колективу чимало планів на майбутнє. І віриться, що всі вони здійсняться, бо тут трудяться ініціативні, працелюбні, а головне — небайдужі люди, котрі знають, що доля коледжу в їхніх руках, що саме сьогодні закладається основа завтрашнього дня, що тільки постійно рухаючись вперед, можна відчути справжній смак життя.

Добавить комментарий