Поїздки з Кривого Рогу до Києва, Одеси та Харкова

Транспортна Компанія «ІСТОК» надає інформаційні послуги в галузі пасажирських перевезень по Україні. Зокрема:

Кривий Ріг — КИЇВ(жд вокзал) — Кривий Ріг, через Кіровоград, Черкаси. Поїздки в аеропорти Бориспіль, Жуляни

Кривий Ріг — ОДЕСА (жд вокзал) — Кривий Ріг, через Миколаїв. Поїздки в аеропорт Одеса, ринок 7-й км

Кривий Ріг — ХАРКІВ — Кривий Ріг. Поїздки в аеропорти Дніпропетровськ, Харків та ринок Барабашово

Забираємо пасажирів по місту: Даманський. Роковата, 44-й кв, Зарічний, Крес, 173-й кв, Ювілейний, Восточний, пл. Артема, жд-головний, 95-й кв, пл. Визволення, Смичка. Інгулець, Югок та ін.

Також з пересадкою в Києві допоможемо забронювати місця до:

Рівне, Дубно, Кременець, Почаїв, Шумськ, Остріг, Нетішин, Славута, Шепетівка, Берестечко, Демидвка, Млинів Луцьк, Ковель, Кам’янець-Подільський, Кельменці, Сокиряни, Новодністровськ

На всі напрямки діє система знижок для студентів, пенсіонерів дітям до 12 років та за індивідуальним кодом (для постійних пасажирів). Видаємо всі необхідні документи для звіту у бухгалтеріїї (відрядження). Перевезення здійснюються комфортабельними автобусами, мікроавтобусами та 8-ми місними машинами. Швидкість, комфорт (кондиціонер, пічка), відео DVD в салоні Прийом замовлень ЦІЛОДОБОВО!

View Comments (1)

  • Ездила часто!Было все нормально!Помимо одного случая,когда прождали пассажиров час ! Забронировала места на 25.09.2015 на час ночи из Кривого Рога в Киев !Два места !Когда я только вошла в авто водитель начал криком орать,что я переступила через кресло ,никаким образом даже не задев его! Орал так,что мне стало страшно ехать с таким неуравновешенным водителем ,ведь он на время поездки отвечает за нашу жизнь!Водитель обращался ко мне на "Ты" и "Слышь Ты" !Если за этот поступок не будет никто наказан,за то что я не попала в Киев,тогда когда мне надо,забронировав при этом место!Буду обращаться к местным властям!