Клименко вирішив скоротити кількість податків

 

Міністерство доходів і зборів вважає за доцільне скорочення кількості податків з 22 до 14.
Про це повідомив виконуючий обов’язки міністра доходів і зборів Олександр Клименко в ході засідання функціонуючого при Міндоходов ради з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності.
«За нашими підрахунками, число податків доцільно скоротити з 22 до 14 «, — сказав він.
За словами Клименка, таке скорочення дозволить спростити звітність і зменшити витрати.
За оцінками експертів Міндоходов, скорочення кількості податків і зборів також дозволить не подавати податкову звітність та не проводити податкові перевірки по платежах, які з податкових будуть переведені в статус платежів дозвільного характеру.
У планах міністерства — саме такий переклад ряду платежів зі статусу податкових в статус платежів дозвільного характеру.
Міністерство також має намір об’єднати декілька видів зборів в одну плату за використання природних ресурсів та підвищити роль непрямих податків в частині більш широкого застосування акцизів.
«Як тільки документ буде готовий. Ми розраховуємо, у першому півріччі 2014 року», — сказав Клименко.
При цьому міністр підкреслив, що після скорочення кількості податків збільшення їх розмірів не буде.
«Взагалі не йде розмова про збільшення ставок податків», — сказав Клименко.
За словами глави Міндоходов, зменшення кількості податків сприятиме активізації бізнесу, що дозволить збільшити надходження до бюджету.
Як повідомлялося, раніше Клименко заявляв про можливість скорочення податків до 9-10 . Однак після тривалих нарад з експертами та представниками бізнесу Міндоходов прийняло рішення скоротити їх кількість до 14.

Добавить комментарий