КП «НВЦ» ДОР

КП "НВЦ" ДОР

Комунальне підприємство  «Навчально-виробничий центр» Дніпропетровської обласної ради засновано у 1964  році, як учбовий заклад для підготовки та підвищення кваліфікації робітників  м. Кривого Рогу та районів Дніпропетровської області.

В теперішній час КП «НВЦ» ДОР пропонує послуги з професійно-технічного навчання  різних категорій робітничих кадрів з більш ніж 90 сучасних та перспективних робочих професій, які користуються попитом на ринку праці.

Також навчальний заклад проводить навчання і перевірку знань посадових осіб, спеціалістів і робітників  з більш  ніж 20-ти нормативно-правових актів  з питань охорони праці, пожежно-технічного мінімуму, теплогазопостачання, безпечної і технічної експлуатації електроустановок споживачів тощо.

Навчально-виробничий центр забезпечує відповідний рівень якості навчання, по закінченню якого слухачам видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації або посвідчення про допуск до виконання робіт підвищеної небезпеки встановленого зразку.Керівництво навчально-виробничого центру, враховуючи умови ринка послуг з професійно-технічного навчання кадрів, проводить гнучку цінову політику в роботі з потенційними клієнтами, забезпечує дотримання умов, строків та пунктів укладених договорів.